Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly to jeden z najpopularniejszych środków na potencję. Żel ten stosowany jest w przypadku pojawienia się zaburzeń erekcji u mężczyzn. Dostępny jest bez recepty i mogą z niego korzystać wszyscy niezadowoleni ze swojego życia seksualnego. Należy jednak pamiętać o tym, że Kamagra przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla osób dorosłych.

Kamagra Oral Jelly

Lek ten występuje pod postacią żelu, znajdującego się w małych saszetkach. Posiada dokładnie takie same właściwości jak jego klasyczny odpowiednik w tabletkach. Przed użyciem preparatu należy skontaktować się z lekarzem, szczególnie wtedy, gdy nie jesteśmy pewni stanu swojego zdrowia lub też musimy stosować w tym samym czasie inne leki. Korzystając z zalet Kamagra Oral Jelly, nie należy spożywać alkoholu.

Wpływ Kamagry na funkcjonalność układu płciowego 

Kamagra działa tylko i wyłącznie wtedy, gdy dojdzie do podniecenia seksualnego. Nie należy więc obawiać się, że po spożyciu środka dojdzie do natychmiastowej erekcji, nad którą nie da się zapanować. Głównym składnikiem leku jest sildenafil - związek znany także z Viagry, najpopularniejszego leku na potencję. 

Kamagra przyczynia się do rozkurczenia naczyń krwionośnych, co skutkuje zwiększeniem się dopływu krwi do penisa. Po zażyciu preparatu uwalniany jest tlenek azotu, który błyskawicznie wpływa na nasz układ krwionośny. Kamagra działa bardzo szybko i już po 30-60 minutach od spożycia jesteśmy gotowi do odbycia stosunku seksualnego. 

Preparat występuje w kilku różnych, atrakcyjnych smakach: bananowym, truskawkowym, czekoladowym, karmelowym, ananasowym i pomarańczowym. Nie trzeba więc katować się niesmacznymi tabletkami, tylko zakupić pyszny żel. Co więcej, według producenta, preparat podany w formie żelu działa dużo szybciej niż odpowiednik pod postacią tabletek, a co więcej nie trzeba go popijać wodą. 

Działanie Kamagra Oral Jelly trwa od czterech do nawet kilkunastu godzin. Bardzo często seks można uprawiać nawet po upływie doby od zażycia. Należy jednak pamiętać, by nie stosować żadnych środków odurzających w momencie przyjmowania preparatu, gdyż wpłynie to niekorzystnie na jego działanie, a nawet na nasze zdrowie.

Kamagra Oral Jelly - przeciwwskazania 

Kamagra Oral Jelly może być stosowana jedynie do okazyjnego stosowania. Jeśli chcemy korzystać z jej zalet na co dzień, powinniśmy uprzednio skonsultować się z lekarzem. Leku nie należy przyjmować wtedy, gdy korzystamy z innych środków zawierających azotany i leków przeciwgrzybicznych. Nie zaleca się używania Kamagry przy jednoczesnym zażywaniu środków na obniżenie ciśnienia krwi.