Czym zajmuje się na co dzień adwokat? Rozwody – czy to jedyna jego branża?

Jak się okazuje i jak można się dowiedzieć od przedstawiciela chcerozwodu.info , w bardzo wielu dziedzinach specjalizować musi się dobry adwokat. Rozwody to dziedzina bardzo popularna, ale mimo wszystko nie jedyna. W samym Lublinie do sądu codziennie trafiają bardzo różne sprawy – zarówno z prawa rodzinnego, jak i majątkowego, cywilnego czy karnego.

312595557(5)

Adwokat, Rozwody, Lublin.

W przypadku postępowania związanego z rozwodem obowiązkiem adwokata jest reprezentowanie swojego klienta przed sądem i przed drugą stroną postępowania. Polega to na tym, że sam klient bardzo często nawet nie musi pojawiać się w samym sądzie, co jest sytuacją na pewno bardzo wygodną. Niezwykle pomocny bywa zatem taki adwokat. Rozwody to sytuacje zwykle bardzo trudne pod względem emocjonalnym i bolesne. Często lepiej jest szczególnie dla dzieci rozwodzącego się małżeństwa jest, kiedy taką sprawą zajmuje się właśnie zewnętrzny profesjonalista.

Lublin to miasto, gdzie każdego dnia w sądach toczą się jakieś sprawy związane nie tylko z rozwodami. Adwokaci z tego miasta mają ręce pełne roboty.

Rodzaj czynności prawnej

Przykładowa stawka

Prowadzenie postępowania rozwodowego

2500 zł

Prowadzenie postępowania alimentacyjnego

2000 zł

Sporządzenie i wysłanie ponaglenia do zapłaty alimentów

200 zł

admin