Piękne widoki w centrum Dolnego Śląska

W dzisiejszych czasach coraz większa liczba ludzi docenia piękno Dolnego Śląska. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę ogromną liczbę zakończonych tam w niedawnym czasie inwestycji. Na przestrzeni zaledwie 10-15 lat panorama stolicy tego regionu, Wrocławia, zmieniła się nie do poznania. Ogromna liczba nowoczesnych budynków, w połączeniu z bogato zaprojektowaną zielenią miasta, łączy się w doskonałą całość. Zdecydowanie największym osiągnięciem architektonicznym Wrocławia jest natomiast bezdyskusyjnie budynek sky tower . Jest to najwyższy budynek mieszkalny w naszym kraju. Jego wysokość wynosi aż 212 metrów. W jego wnętrzu odnajdziemy część biurową (28 500 m2), galerię handlową (4 poziomy, 25000 m2) oraz część mieszkalną (aż 240 luksusowych apartamentów, zlokalizowanych między 11. a 48. Piętrem budynku. Panorama rozciągająca się wokół budynku zapewnia wszystkim jego mieszkańcom piękne widoki na niemalże cały Wrocław.

Charakterystyka apartamentów oferowanych przez SkyTower

Mieszkania zlokalizowane w SkyTower możemy zarówno kupić lub wynająć, jak w hotelu. Tego typu pobyt to doskonały pomysł na romantyczne spędzenie rocznicy ślubu lub po prostu, długiego weekendu. Zapierający dech w piersiach widok z pewnością jest warty ceny. W ofercie znajduje się wiele 2-6 osobowych apartamentów. Wynajmując konkretny jednak warto zadbać o to, aby był on położony na jak najwyższym piętrze. Apartamenty do wynajęcia zostały również wyposażone w wiele, przydatnych udogodnień:

System inteligentnego zarządzania apartamentem przy użyciu urządzenia mobilnego (smartfon, tablet itp.). Dzięki niemu możemy bez wstawania z fotela zdalnie sterować wieloma funkcjami, w tym m.in.:

-Otwieranie i zamykanie panoramicznych okien – w razie deszczu lub silnego wiatru system automatycznie zamknie i doszczelni okna.
– Sterownie światłem – wystarczy jedno dotknięcie, by włączyć lub wyłączyć wszystkie lampy wewnątrz apartamentu.

Możemy również indywidualnie przyciemnić wybrane światło, aby wprowadzić odpowiedni nastrój.
– Internet światłowodowy – każdy pokój posiada podłączenie do bardzo szybkiego łącza.
– Zasłony i żaluzje – mamy możliwość sterować nimi bez konieczności podchodzenia do konkretnego okna.
– Regulacja temperatury – również ogrzewanie i klimatyzacja są sterowane bezprzewodowo. Możemy również ustawić odmienną temperaturę osobno dla każdego pomieszczenia.
– System audio-wideo – pozwala na zapisywanie całych playlist wraz z konkretnymi ustawieniami systemu nagłośnienia (głośność, equalizer itp.).
– Indywidualne scenariusze – możemy również zaprogramować całe scenariusze ustawień, np. głośność muzyki o danej porze dnia, lub natężenie świateł w konkretnych pomieszczeniach o wskazanej godzinie.

Podaj sobie i swoim najbliższym niesamowity luksus

SkyTower prowadzi również sprzedaż apartamentów, których wielkość osiąga nawet 227 m2. Apartamenty występują zarówno w stanie deweloperskim, jak też pod klucz. Wybrane apartamenty są również wyposażone w tarasy o powierzchni nawet do 60 m2. W sprzedaży znajduje się aż 231 mieszkań o różnej powierzchni. Istnieje również możliwość łączenia sąsiadujących apartamentów w jeden, znacznie większy. Pomimo wysokiego umiejscowienia mieszkań, nie należy martwić się o swoje nogi, budynek posiada bowiem aż 38 wind.

Wart również zobaczyć jakie atrakcje czekają na Państwa we Wrocławiu i okolicach:

http://www.polska.pl/Hala,Stulecia,we,Wroclawiu,%282006%29,7536.html
https://regiony.poland.gov.pl/dolnoslaskie/Historia,i,zabytki,143.html

admin