Za co kocham Zakopane

 

Apartamenty, które znajdziemy tu , to miejsce, w którym zatrzymałem się podczas mojego ostatniego pobytu w Zakopanem. Tak pięknych apartamentów – pomimo zachwalania tego miejsca przez moich znajomych, którzy ostatnio w nim gościli – się jednak nie spodziewałem.

 

Zakopane, apartamenty, góry, widok.113391(2)

Zakopane, apartamenty, góry.

 

Były nie tylko bardzo przestronne i wygodne, ale (co dla mnie najważniejsze) – jasne i pełne słonecznych promieni. Jestem malarzem, a moją ukochaną muzą są tatry. Uwielbiam uwieczniać te piękne widoki – owiane poranną mgłą górskie stoki, starych górali siedzących z przygarbionymi plecami na przydomowych ławkach, iskrzące się w słońcu skośne dachy obleczone śniegiem… Czy może być coś piękniejszego – nie tylko dla artysty, ale dla każdego człowieka? To właśnie powody, dla których kocham Zakopane. Apartamenty, które ostatnio tam wynająłem, okazały się idealne nie tylko do wypoczynku, ale również do malowania obrazów. Nie sądziłem, że w tak niskiej cenie można w Zakopanem natrafić na apartamenty wyposażone w balkony, z których rozchodzą się naprawdę niesamowite widoki.

Ukazują one oczom znacznie więcej niż okna – choćby te otwarte na oścież. Perspektywa widokowa staje się niezwykle szeroka.
Od niedawna istnieje zatem jeszcze jeden powód, za który uwielbiam Zakopane – apartamenty. Czułem się w nich nie tylko cudownie odprężony, ale również wypełniony pozytywną, sprzyjającą tworzeniu energią. Krótko mówiąc, w apartamentach w Zakopanem ponownie nawiedziła mnie wena! Już wkrótce odbędzie się wystawa moich nowych obrazów…

 

admin